paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

”iPhone” için İlginç Kılıflar…

Nette gezinirken iPhone  kılıfları,modellerinin anlatımı  ile ilgili güzel bir çalışma gördüm çevirisini eklemek istedim.Orijinal anlatımını BU SAYFADAN görebilirsiniz.

Kılıfları pek bizim vitrinlerde görebileceğimizi ummuyorum,bütün elektronik mağazaları ve bunlara benzer daha küçük satıcılar birbirlerinin benzeri şeyler satıyorlar yenilik aramak gibi bir düşünceleri yok belkide satamayız diye düşünüyorlar tek taraflı yazmayayım onlarda haklı olabilirler ,ancak dışardan getirebiliyoruz bu ürünleri ama nakliye ve gümrük de eklenince biraz pahalı oluyor tabi.Aşağıda bu ürünlerin satış linkleride mevcut.

. 1 Game Boy Kasa ($ 1 – $ 3): Siz bizimle ilgili yazılı hatırlarsınız bu klasik Gameboy durumunda Aralık ayında geri. Şans bu ki, bu gibi durumlarda en $ 2 altında, tüm $ 3 altında, renkler bir bütün gökkuşağı şimdi mevcuttur! Eski okul fiyatlarla Eski okul teknoloji? Biz onu alacağım.

. 2 Retro Denetleyici Kasa (15 $): Kendi iç Mario Kart şampiyon kanalize etmek için mi arıyorsunuz? Bu durum sadece eski bir okul Nintendo Kontrolör gibi görünüyor. Düğmeler bir şey yapmak değil, ama büyük eski okul tarzı puan alırsınız.

. 3 Kaset Olgu ($ 2): sehpa ve iPhone durumlarda mixtape sanatını getirmek? Lütfen! Evet En değerli çalma zaten bu gün yaşadığınız Telefonunuz, neden bir emo 80s kıyafet vermek değil mi?Eğer (har, har) karıştırmayı seviyorum Ve eğer gitmek için Kırmızı, Gri ve 6 $ için Siyah 3 paket .

4. Twin Reflex Kamera Kılıfı ($ 17): eski okul kameralar görünümünü Aşk ancak yeni teknoloji olmadan yaşayamam? Arkasına basılmıştır muhteşem İkiz Refleks kamera görüntüsü ile bu ince sert plastik kılıf ile her iki dünyanın en iyi alın.

. 5 Retro Kamera ($ 11): Başka bir optik illüzyon durumda, bu sadece bir klasik gelin ve ateş gibi görünüyor. Biz kameranın rahat nostaljik bir görünüm ile birlikte davanın zarif sadeliği severim.

6. Polaroid Kamera Decal TL (6): bütün halinde konu hakkında vahşi değil misiniz? Yerine bir tatlı görünümlü beyaz Polaroid fotoğraf makinesi bir çıkartma için Go!

. 7 Sabit Shell Hesap Makinesi Kılıf (11 $): Lütfen TI-85 Sentimental? Ya da belki ilk güneş enerjili temel hesap makinesi? Eğer bizim gibi iseniz, büyük olasılıkla bir milyon kullanışlı züppe mobil araçlar arasında de sizin hesap için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu küçük bir sayı ile iç nerd gibi hesaplayın.

. 8 Renkli Silikon Hesap TL (3): Ya da belki rakamları hakkında tüm iyiyiz ama daha fazla renk gerekir. Bu silikon çanta, güneş altında hemen her renkte gelir. Biz özellikle seviyorsunkırmızı ve turuncu bir çeşittir.

. 9 Erken Cep Telefonu iPhone Kılıfı ($ 12): Evet bu bir önce hakkında yazdım, ama biz alabilirsiniz Bell Kayıtlı herhangi bir başvuru duramazlar. Tek ihtiyacınız olan neon bir bit ve iç kanalize etmek için bu durumda olan Zack Morris . Oh, ve aynı zamanda içinde kullanıma hazır beyaz bir Miami Vice estetik daha fazla eğer.

. 10 Ankesörlü Telefon Kılıfı ($ 17): Bir retro teknoloji yanılsama daha fazla dekoratif bir durumda, bu muhteşem şekilde basılı sert kabuklu durumda klasik bir döner ankesörlü telefon resmediyor.

. 11 Gizmon Siyah Kamera (55 $): Evet, $ 55 kamera gibi davrandığı bir iPhone durumda bırakmak için bir çok şey var ama biz hiç birini gördüm, bu yüksek kaliteli bir alet. Bu polikarbonat parçaların 32 parçadan oluşuyor oluyor, eğlenceli lensler, özel bir kamera uygulaması her türlü ile çalışır ve bir tripod, çanta, ve sahte lens ile birlikte geliyor.

Bonus: Retro Mac (Mevcut değil): Biz sadece onların mevcut değil ama size söylemek için sizinle paylaşmak için bu biraz acımasız olduğunun farkındayız … Biz zaten bunu yapıyoruz. Bu durumda olası en yeni şekilde klasik Apple teknoloji yakalamak. Gözlerini tutun bu sitedegörmek için bu pop up yine, biz Apple’ın millet durumda bu tür davranışı affetmek şüphe olsa.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: