paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Favori Web Sayfalarınızı Çevrimdışı Haldeyken Okumanın 5 Yolu…

Seyahat halindeyken pek internete ulaşamıyorum diyorsanız aşağıdaki 5 alternatif yazılımlar sayesinde okumak istediğiniz web sayfalarını rahatlıkla ve kolayca kayıt altına alabiliyorsunuz ,okumak istediğiniz zamanda internet arama sorunu olmadan beğendiğiniz sayfaları okuyabilirsiniz.

Bu tür yazılımlar sayılamıyacak kadar çok herhalde ,bu yazdıklarım en çok kullanılanlar olabilir.Kenarda saklayın bence gün olur lazım olabilir.
Ben aşağıya çevirisi yapılmış haldeki sayfayı ekledim siz orijinal sayfasına buradan ulaşabilirsiniz

1. Read It – Şimdi Oku, Sonra Oku

Okumak , cep ve tablet kaydedilmiş içeriğe erişim sağlayan bir Chrome uzantısıdır bulut dosyaları kaydettikten sonra . Oku hakkında en iyi şey Onu sadece saf içeriği ne olsun yani, tüm reklamları ve sigara ile ilgili içerik soyulması ile temiz içerik kazandırır.

Read It

Kullanmak için, gidin Read It Chrome uzantısı sayfa ve kurun. Tamamlandığında, tarayıcınızın çubuğunun sağ üst köşesinde bir ‘Klip Me’ simgesini göreceksiniz. Artık herhangi bir web sitesine göz atmak ve daha sonra okumak için içerik kaydetmek istediğiniz zaman, basitçe ‘Klip Me’ düğmesini tıklatın ve sen, sadece ilgili içeriğe sahip bir çıkardı sayfa göreceksiniz. Sağ ‘Kaydet’ düğmesini tıklayın.

Klip Me

Eğer bir blog gibi bir sayfada çok sayıda makalesi bulunuyor web sayfalarını açtığınızda, bu nedenle zaman sadece içerik değil, tüm web sitesi kaydeder oku, örneğin, şans, istediğiniz makale kaydetmek mümkün olmayacaktır edilir. Ama, yine de görüntüler de dahil, herhangi bir içerik vurgulayarak, sizin seçtiğiniz içeriği kaydedebilirsiniz. Bunu yapmak için, fare ile seçili içeriği vurgulayın ve Klip Beni düğmesine tıklayın.

Web Için Read It

Eğer daha önce kaydedilmiş içeriğe erişmek istiyorsanız Şimdi, size Chrome yeni bir sekme açın ve ‘Klip Me’ simgesine tıklayın. Önceden çevrimdışı erişim için kaydettiğiniz tüm içeriğini göreceksiniz. Cep telefonunuzda bu içeriğini erişilebilir kılmak için, size Cloud tüm dosyalarınızı kaydedebilirsiniz böylece Google hesabınızla Read It entegre etmek gerekir. Sağ sütunda düğmesi ‘Oturum Aç’ seçeneğini tıklayın ve Google ile erişime izin geçin.

Google Cloud Giriş Yapın

Erişim verildiğinde, dosyalarınızı Cloud eşitlenecektir ve artık giderek her yerden bu kaydedilmiş dosyaları erişebilirsiniz Klip.me web sitesi (ama senkronizasyon için Internet erişimi gerekir).

Android Için Read It

Eğer bir Android telefon kullanıyorsanız Alternatif, sen indirebilirsiniz Klip Me uygulaması , Google Oynat’tan Google hesabı ve senk ile giriş yapın. Kaydedilen dosyaları cihazınıza saklanır ve Çevrimdışı olsanız bile şimdi onları okuyabilir. Bu test sırasında, bu Chrome tarayıcısı ve Android için kullanılabilir okuyun. Ama yine de internet üzerinden erişilebilir Klip.me Eğer Kindle ve diğer ebook cihazlara kaydedilen içeriği itmek mümkün olacak yerde. Yakında, o kadar son güncellemeleri için sitesini kontrol bir Safari uzantısı olarak sunulacaktır okuyun.

2. Makara – Save Video Ve Web Sayfaları

Biriktirme kaydedilen dosyaları çevrimdışı erişim için alternatifler sunan yeni bir başlangıç ​​olduğunu. Bu bir web uygulaması ve Chrome ve Firefox için tarayıcı uzantıları sadece sahip, ancak tüm tarayıcılar ve cep üzerindeki servisini kullanabilirsiniz böylece aynı zamanda Android ve iOS uygulamaları yanı sıra bir bookmarklet sağlar. Kuyruk da hesabınız ile entegre etmelerine olanak verir Dropbox size pratik web sayfaları, ancak diğer dosya türlerini yalnızca kaydedebilirsiniz böylece.

Makara

Bu yazının yazıldığı sırada, Makara Beta davet için, ancak sizin Facebook giriş ile kayıt yaparak bu davet kılabilirsiniz kullanılabilir.

Biriktirme Facebook giriş

Web, IOS Ve Android Için Biriktirme

Kayıt yapıldıktan sonra, şimdi üzerinden gidebilirsiniz Biriktirme Araçlar Chrome veya Firefox uzantısı yüklemek için sayfa. Ya tarayıcıları kullanarak değil iseniz, bookmarklet kapmak ve mobil offline olarak kaydedilmiş dosyaları okumak için iOS / Android uygulamaları indirmek için devam edebilirsiniz. Ikonuna tıklayarak, veya bir bağlantı üzerinde sağ klik kullanarak: uzantısı kullanımı hakkında en iyi şey Tarayıcınızın üst kısmındaki Biriktirme simgesini kullanarak kaydedebilirsiniz olacaktır sayfaları değil, aynı zamanda sayfaları kaydetmek için başka yollar var olduğunu hatta bir sayfada.

Biriktirme kaydetme seçeneği

Hatta Facebook gibi bazı sayfalarda, ayrıca bir bağlantı kaydetmek için seçenekleri ile Biriktirme simgesini göreceksiniz.

Linkler FB kaydet

Çevrimdışı Iken Biriktirme Erişilebilir Yapma

Varsayılan olarak, bir sayfayı kaydettikten sonra, bir Internet bağlantısı olan Web yanı sıra mobil uygulamalar üzerinden erişilebilir olacak. Çevrimdışı iken cep telefonuna dosya erişilebilir yapmak için, biriktirme uygulaması açın> Ayarlar seçeneğine gidin> ‘Autodownload’ kutusunu işaretleyin ve WiFi veya mobil veri bağlantısı üzerinden otomatik indirme izin verecekti. Sync’ed dosyalar otomatik olarak cep telefonunuza yerel olarak kaydedilir, böylece çevrimdışı iken onları erişebilirsiniz. Eğer uzay hakkında endişeleriniz varsa, her zaman bunları okuduktan sonra bu dosyaları silebilirsiniz.

3. Read It Later

Read It Later herhangi bir web içeriğini offline okumak için kullanabileceğiniz başka bir alternatiftir.Öne Read It Later kılan Darbe ve Flipboard dahil olmak üzere piyasada olan birçok diğer uygulamalar ile bütünleşmesi. Bu daha kolay, düz Read It Later diğer uygulamalar herhangi bir içeriği kaydetmek için böylece çevrimdışı olduğunuzda bile daha sonra bu içeriği okumak yapar. Ayrıca Instapaper ve Lezzetli içeriğini alabilirsiniz. Ne daha ilginç kılan kullanıcıların kendileri tarafından oluşturulmuş birçok dış uygulamalarla, daha sonra daha iyi bir ürün Read It haline getirme yolunda kullanıcı işbirliğidir.

Read It Later

Read It Later Çevrimdışı

Bir için ile başlamak için, üye It Later Oku hesap ve gitmek uygulamalar sayfa bookmarklet, tarayıcı uzantısı gibi mobil uygulamalar dahil olmak üzere tüm gerekli araçları indirmek için. Bu Daha sonra cep için tüm tarayıcılar için kullanılabilir yanı sıra Oku iOS ve Android . Dosyaları kaydetmek için tüm araçları kullanabilirsiniz.

Bu daha sonra Mobil Oku

Çevrimdışı olsanız bile zaman bunları okuyabilir çok çevrimdışı okuma için, tüm dosyaların mobil uygulamalar otomatik olarak senkronize olacaktır. Ancak sadece bir Firefox eklentisi ile bilgisayarınızda çevrimdışı üzerine kaydedilmiş içeriğini okuyabilir. Bilgisayarınızda kayıtlı dosyaları erişilebilir çevrimdışı yapmak için yüklemek Firefox uzantısı .

4. Okunabilirlik

Okunabilirlik Chrome için bir uzantısı olarak kullanılabilir güzel bir uygulamadır. Ayrıca Android ve iOS için bir yerel uygulama ile birlikte geliyor.

Okunabilirlik

Başlamak için, gidin Okunabilirlik web sitesi ve bir üye, daha sonra sından Apps sayfa size Chrome tarayıcısı için uzantısı, yanı sıra iOS ve Android için uygulama indirmek için. Uygulamalar sayfasından indirebilirsiniz Okunabilirlik, entegre diğer birçok uygulama vardır. Diğerleri gibi bu uygulama da daha sonra çevrimdışı olsalar bile okuma cep foor kaydedilmiş web sayfaları eşitler.

5.. Evernote

Belki farkında olmayanlar çoğumuz vardır Evernote de çevrimdışı okuma için kullanışlı oluyor.Evernote platformlarda kullanılabilir önemli bir not tasarrufu uygulaması olarak bilinen ve aynı zamanda dosya paylaşım ve sağlanan ücretsiz depolama nedeniyle arkadaşları ve meslektaşları ile işbirliği için büyük edilir.

Evernote

Eğer önceden kullanmadıysanız, gidin Evernote sayfa ve bir hesap için kayıt olun. Sonra bir web içeriğini kaydetmek için kolaylaştırmak için, karşıdan Evernote Clipper veya Açıkçası böylece Evernote ile kolayca herhangi bir içeriği kaydedebilirsiniz. Kaydedilmiş içeriği çevrimdışı erişmek için, karşıdan Evernote uygulamaları Android veya iOS için ve kayıtlı hesap ile oturum açın. ‘Ayarlar’ Git, ‘Çevrimdışı dizüstü’ tıklayın ve çevrimdışı okuma için kullanılabilir yapmak istediğiniz herhangi bir klasörü veya dosyayı seçin.

Çevrimdışı Evernote

İşte bu, şimdi zaman sizin Evernote eşitler, çevrimdışı seçtiğiniz malzemeler kullanılabilir hale getirecek.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: