paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Daha sonra gönderilmek üzere bir e-posta planınız varsa,”Gmail için Boomerang”Yazılımına Göz Atın..

E postalarınızı ilerki bir tarihte ayarlıyarak göndermek isterseniz veya gelen e postalarınız okumaya vakit bulamadıysanız ayarlar sonucu aynı e postanızı daha sonra tekrar almanızı sağlayan yani sizin e posta sisteminizde bir nevi sekreterlik yapan bir yazılım var.

Bu yazılımın ismi<  Boomeranggmail

Firefox 3.6 + , Chrome 5.0 + ve Safari 5.1 + . Gmail ve Google Apps e-posta ile çalışan bu yazılımın ana sayfasındaki anlatımnın Türkçe ye çevrili halini aşağıya ekliyeyim.

Sonra e-posta gönder

E-posta alma ekran

Boomerang ile, artık bir e-posta yazmak ve bu mükemmel zaman otomatik olarak gönderilmek üzere zamanlayabilirsiniz. Normalde, ardından Sonra Gönder düğmesine tıklayın gibi sadece mesaj yazmak. Bizim kullanışlı Takvim seçici ya da mesaj göndermek için Boomerang anlatmak için “sonraki Pazartesi” gibi dilinden anlayan bizim metin kutusunu kullanın. Biz oradan alacağım.

E-posta alma ekran

Iyi hatırlatmaları takip

Temiz bir gelen kutusu ister, ama önemli mesajlar izini kaybetmek istemiyorum? Aslında ihtiyacınız kadar gelen kutunuzun mesajları almaya Boomerang kullanın. Sadece bir e-posta açıkken Boomerang düğmesini tıklatın ve tekrar ihtiyacınız olduğunda seçin. Boomerang arşivi mesaj belirir. Seçtiğiniz anda, biz, okunmamış oynadı, hatta mesaj listesinin üstünde işaretlenmiş, gelen kutunuza geri getireceğim.

gönderme ve bumerang ekran görüntüsü

Geri duymadıysanız eğer Hatırlat

Eğer bir mesaj gönderdikten sonra belirli bir zaman diliminde takip emin olmak için gereken zamanlar vardır.Sadece kimse yanıt, ya da ne olursa olsun eğer hatırlattı seçebilirsiniz. Bu şekilde mesajlar çatlak üzerinden kayma ve insanlar ile takip etmek asla unutmayacağım izin vermez.

e-tarih algılama özelliği ekran

Mobil için Şimdi mevcut!

Hiç yemekte dışarı edilmiş ve size yarın sabah ofisine gidince bir şeyler yapmak gerektiğini hatırladı mı? Eğer geziyorsun, ve 08:00 hatırlattı gibi ertesi sabah olması gerekiyor tam olarak ne zaman gelmesi. Varken Şimdi bir e-posta yazabilirsiniz telefonunuza Check it out

Siz yazılımı  incelemek veya  indirmek için BU SAYFAYI İNCELİYEBİLİSİNİZ

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Eylül 8, 2012 by in Bilgisayar, Donanım, Fotograf, Güncel, Program, Uncategorized, Windows, Yararlı Site, Yeni Ürünler.
%d blogcu bunu beğendi: