paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

En Çok Kullanılan ”Android ” Güvenlik Yazılımları,

2013-04-25_1139Android sitemi bu kadar revaçta olunca korumak için pek çok yazılımlar birer birer ortaya çıkıyor,Bunların içinde en çok kullanılanlarını BU SAYFADA toplayıp tanıtımını yapmışlar,ben google çeviriyi kullanarak yazıyı ekleyeyim ,asıl konuları ana sayfasını ziyaret edip okuyabilirsiniz.

 

 1. mSecure Password Manager : Özellikler şifreleme teknolojisi kullanıcı adı-şifre kombinasyonları ve işlem hesap numaraları ve bir SD kart üzerinde şifreli veri bile otomatik yedekleme de dahil olmak üzere, dijital cüzdan saklanan güvence altına her şeyi. Ayrıca karmaşık şifreler ile gelen bir şifre üreticisi içerir.
 2. Android için SplashID Güvenli : Hackerlar hesapları ve ağ kaynaklarına erişmek için her zamankinden daha fazla parola ve diğer yasal kimlik hedefliyoruz. Android için SplashID Güvenli ile kullanıcılar güvenli, parolaları, PIN, ve hatta kredi kartı numaraları gibi kişisel bilgileri saklamak ve meraklı gözlerden bu bilgileri tutmak için kendi cihazlarında bir veri tonoz var. Ayrıca, bir Android cihazı ve bir Mac veya PC arasında senkronize edilebilir kişisel verileri için bir yedek olarak bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
 3. SeekDroid AntiTheft ve Güvenlik : Uzaktan kilitleme ve özellikleri silin ek olarak, SeekDroid fiziksel kayıp bir cihazı bulmanıza yardımcı olur. Cihaz etkin GPS izleme hızlı onu bulmanıza ya da tamamlayıcı bir özellik sizin sahip var ise izlenen telefonunuzu engeller.
 4. Güvenli Notlar : Hassas verileri Android cihazı uygulama verilerini veya şifreleri ile sınırlı değildir. Kişisel veya iş notlar da dışarı açık istemem bilgiler içerebilir. Güvenli Notlar Not şifreler ve sadece bir PIN ya da gizli bir soru üzerinden erişim sağlayan ücretsiz bir güvenlik uygulaması.
 5. B-Secure Tracker : Kayıp ya da çalıntı cihazlar hırsızlar karşı kullanılabilir. B-Secure Tracker kayıp bir cihaz Google Maps üzerinde yer olabilir nerede olduğunu görmek için uzak bir portal ile sağlar, ama bir özelliği fotoğraf ve kayıtları hırsız sesidir oturana, ve sonra dosyaları e-postalar başlatılabilir sadece.
 6. Güvenli Ayarlar : Bir Android plug-in, Güvenli Ayarlar size, erişim kodu sıfırlamak etkinleştirmek veya kablosuz ADB, GPS, aygıt uyanması ve daha devre dışı bırakabilirsiniz bir arabirim sağlar.
 7. Uzaktan Güvenlik : kayıp cihazlar için tüm üsleri kapsar.Kullanıcılar uzaktan, kendi cihazı kilitlemek telefonda bir hırsız alarm, önceden belirlenmiş bir numarayı aramak ve SMS mesajları gibi hassas verileri kaldırmak için telefon zorlayabilir.
 8. eWallet : Android cihazlar şifre ve kimlik bilgisi daha yüksek bir güvenlik düzeyi getirir. Ecüzdan sadece kimlik bilgileri, ancak mali hesap bilgileri ve diğer hassas bilgilerin sağlanması, uzun zamandır bekleme olduğunu.
 9. GadgetTrak Mobile Security : çok amaçlı bir iş ve tüketici güvenlik uygulaması, bir Android cihazın GadgetTrak güvence altına birçok katmanı. Cihaz yazılım ve güvenlik ayarlarını kurcalamaya dayanıklı ve bir SIM herhangi bir yetkisiz değişiklik işaretlenir. Bu uygulama aynı zamanda GPS izleme içerir, uzaktan silme ve yedekleme-şifreleme özellikleri.
 10. SPB Cüzdan : şifreler ve kredi kartı verileri, diğer cihazlarla güvenli bir şekilde senkronize yanı sıra keylogger koruması, panoya temizleme özellikleri ve phishing koruma sağlayan depolar ve şifreler Güvenlik uygulama.
 11. Şifre Kutu : Parola yönetimi bir ağrı olabilir, ancak PasswordBox gibi uygulamalar bu rahatsızlık hafifletmek için umuyoruz. Uygulamaya, cihazın üzerinde kimlik bilgilerinin güvenli depolama, bir SD karta otomatik bir günlük şifreli yedekleme ve daha fazlasını sunar.
 12. Mükemmel App Protector Pro : Eğer böyle online bankacılık, e-posta veya sosyal medya gibi bazı uygulamalar için kullandığınız parolayı endişeleniyorsunuz? Bu güvenlik uygulaması istediğiniz ve ayrı bir şifre ile güvenli uygulamaları seçmenizi sağlar. Ayrıca, fotoğraf gibi verileri, hatta cihazın kamerasına bu koruma uzatabilirsiniz.
 13. AirCover Security Suite : Bu ​​güvenlik uygulama verileri ve ailenin korunması yönelik altı yarar vardır. Bir aile üyesi bir acil durum olduğunda uyarılar ayarlanabilir. Ayrıca kayıp cihazın koruma (GPS, uzaktan kilit ve silme), hem de içeren gizlilik koruma ve bulut yedekleme.
 14. Cep : Bu ​​finansal hesap numaraları, şifreler ve daha fazlası gibi hassas bilgileri bir not defteri uygulaması veya rehberde saklanmamalıdır. Cep meraklı gözlerden uzak bu bilgileri tutmak için güvenli bir yer sağlar. Veri şifreli ve yerel olarak saklanmaz bir ana parola, üzerinden erişilebilir.Ayrıca, çevrimiçi otomatik Dropbox yedekleme olsun.
 15. DataVault Parola Yöneticisi : Kullanıcılar Uygulamanın arayüzü ile aşina olacak, Windows Explorer’a benzer klasörlerdeki öğeleri görüntüler. Bu uygulama herhangi bir karmaşıklık kriterleri karşılamak için şifreler üretir ve kullanıcı şifresi için bir güç metre gösterir. Şifreleme ek olarak ve bir SD kart için cihaz yedekleme, kullanıcılar bir güvenlik zaman aşımı ve oturum açma girişimleri en fazla sayısını ayarlayabilirsiniz.
 16. BioWallet İmza : Kullanıcılar Android için biyometrik koruma başka bir seviyeye getirerek, yazılı imza ile oturum açın. İmza aslında bir eWallet özelliği depolanan hassas verilerin şifresini çözer.
 17. BoxCryptor : Bu ​​Dropbox veya Google Drive gibi üçüncü taraf çevrimiçi depolama uygulamaları kullanıcılar ile giderek daha popüler. BoxCryptor bu bulut tabanlı hizmet saklanan dosyaları şifreleyerek denkleme bir güvenlik katmanı getiriyor.
 18. CryptRoll Güvenli Not Defteri : CryptRoll yapmak ve bir Android cihazı almak notları şifreler sadece, ama oldukça yerel sürücüde daha, sizin için Google Dokümanlar üzerinde bu şifrelenmiş dosyaları saklar.Ayrıca güvenli bir metin editörü ve SMS veya e-posta mesajları şifrelemek için yeteneği olsun.
 19. Seal App Locker : bir parola veya Android çabuk istediğim herhangi bir uygulamayı koruyun. Uygulama karmaşık şifreleri almak yardımcı olur ve aynı zamanda olası zararlı uygulamaları tanımlar ve yorum için bir karantina tipi listesinde yerleştirmektedir.
 20. App Protector Pro : metin mesajları, kişileri veya fotoğraf güvenliği hakkında endişeli? App Protector Pro seçtiğiniz herhangi bir verimlilik veya mesajlaşma uygulaması bir ana parola veya desen ID koyar. Ayrıca kılıfları plug-in ve diğer özelleştirilebilir özellikleri ile birlikte geliyor.
 21. Kaspersky Mobile Security  Android virüs, internet tehditlerine, phishing siteleri, casus yazılım ve en son spam korumalıdır tutun mobil güvenlikKaspersky. Bu uygulama aynı zamanda uzaktan verilerinizi korumak ve hırsızlık durumunda telefonunuzun yerini bulabilirsiniz.
 22. Kaspersky Tablet Security  Kaspersky artık internet tehditlerine, virüslere ve aygıt hırsızlığa karşı tablet koruma sağlar. Güvenli hissediyorum yaparken online alışveriş, indir uygulamalar ve tablet kaynakları üzerinde en az etkiyle sosyal ağları kullanmak.
 23. Kaspersky Ebeveyn Kontrolü  onlar Kaspersky Ebeveyn Kontrolü ile çevrimiçi olduğunuzda çocuklarınız koruyun. Bu uygulama örneğin pornografi, şiddet ve uyuşturucu gibi uygunsuz içerik, ile blok siteleri olacak.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Nisan 25, 2013 by in Bilgisayar, Donanım, Fotograf, Güncel, Program, Uncategorized, Windows, Yararlı Site, Yeni Ürünler and tagged .
%d blogcu bunu beğendi: