paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Kendi Mobil Uygulamanızı Yapın,

2013-05-28_2213_003

2013-05-28_2206

Aklınızın bir köşesindeki o mobil uygulama fikrini gerçeğe dönüştürmek ister miydiniz?

Yaklaşık 20 dakika içinde kendi uygulamanızı  inşa edebilirsiniz, ve ücretsiz olarak dünyaya yayınlarsınız

Infinite Monkeys sayesinde, hiç programlamaya ihtiyaç duymaksızın bir iPhone veya Android uygulaması yapabilirsiniz. Sürükle-bırak şeklinde çalışan basit bir araç üzerinden hızla iPhone ve Android uygulamaları oluşturmanıza izin veren ve ücretsiz bir “Kendi-Kendine Mobil Uygulama Oluşturma” servisi geliştirdik. Infinite Monkeys sayesinde binlerce kişi kendi uygulamasını yaptı.
Siz de kendi mobil uygulamanızı bugün yapın!

Tanıtım yazısından anlaşıldığı üzere kendi kendinize yardım almaksızın  mobil uygulamalar yaratmanıza olanak sağlayan BU SAYFA işimize yarayacak bence.

Bir zamanlar ne kadar çok sayfa vardı kendi kendinize web sayfası açın yazıyorlardı, şimdi sıra bu işte.Mobil Uygulamalar yaratmakta.Bu öncü sayfanın devamı gelir.

Ana sayfada ne güzel anlatmışlar ben de aşağıya ekleyeyim yazılanları siz ana sayfaya gidip detayları inceliyebilir aklınızdaki uygulamaları hayata geçirirsiniz belki.

2013-05-28_2213

Phone Uygulamaları Yapın

Dünya çapında tahminen 80 milyon adet iPhone kullanıcısı bulunmaktadır. Her birine ulaşabilmek ister miydiniz? Kolay: Infinite Monkeys’in iPhone uygulama yapıcısını kullanın! Bir damla bile terlemeden iPhone uygulamaları oluşturun ve hatta onları iTunes Uygulama Mağazası’na da kolayca yükleyin. Hepsi doğal iPhone, böylece kullanıcılarınızın uygulamanızı kullanmaya ihtiyaç duymasından endişe etmenize gerek kalmadı. iPhone uygulamaları geliştirmek için artık bir iPhone cihazına bile ihtiyacınız yok, sadece bizim uygulama oluşturucumuzu kullanın ve böylece geliştirmeye başlayabilirsiniz.

2013-05-28_2213_001

Android Uygulamaları Yapın

Günümüzde Android’ler her yerde! Aslına bakarsanız, o ufak yeşil robot, akıllı telefon pazarının %75 Pazar payını elinde tutuyor. Bütün bu pazardakiler için Infinite Monkeys’in uygulama yapıcısı ile Android Uygulamaları Oluşturun. Siz de hiçbir yazılım geliştirici yeteneği olmadan birer Android Uygulaması geliştirebilirsiniz. Resimler, videolar, haritalar ve çok daha fazlasını kolaylıkla ekleyin. Hatta uygulamanızı doğrudan Google’ın Google Play marketine yayınlayıp her yerde indirilebilir hale getirebilirsiniz, bunun için internet bağlantısına ihtiyacınız dahi yok.

2013-05-28_2213_002

Mobil bir İnternet Sitesi Yapın

Insanların mobil web sitesi kendi Sonsuz Maymunlar oluşturarak ulaşmak için kolay bir yol ver. Her HTML5 smartphone ile çalışır: Android, Apple, BlackBerry, Windows, Nokia, adını siz koyun. Gerekli hiçbir kodlama, anında app yayınlayın. Kendi uygulamanızı oluşturma bu kadar kolay olmamıştı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: