paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Her Şey Tek Sanal Çatı Altında.

2013-06-25_1941

2013-06-25_1931

Tek bir sanal çatı altında birçok hizmet adresini, kişisel bulut içinde ve güvenli bir şekilde tüm belgelere erişebilmek, fotoğraf, müzik ve videolara bakabilmek.  Sürükle & Bırak yöntemi ile dosyaları kayıt edebilmek . Güvenli bir şekilde herkesle anında her boyutta herhangi bir içerik paylaşmak. ZeroPC  ile  çok kola ve hızlı diye anlatmışlar sayfalarının tanıtımın sayfasında. Aynı zamanda Web, iOS ve Android için geçerli uygulamalarıda var.

2014-11-01_0734

ZeroPC web masaüstü için girişIPhone App Store üzerinde kullanılabilirIPad App Store üzerinde kullanılabilirGoogle Play'de alın

Sayfanın çeviri yapılmış şeklinide aşağıya ekleyeyim,Detaylar Burada

Masaüstü Into Tarayıcı açın

ZeroPC Cloud Desktop her yerden güvenli bir tarayıcı aracılığıyla birleşik bir erişim sağlayan Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Drive, SkyDrive ve daha fazlası gibi popüler hizmetler kullanıcının tüm içeriği bağlanır, tam masaüstü deneyimi çevrimiçi hareket eder.Kullanıcı doğrudan desteklenen bir Web Apps ve Yerel Apps zengin kombinasyonu ile herhangi bir bağlı hizmetlerinde yeni içerik / klasör oluşturabilirsiniz, 40GB kombine ücretsiz toplam kadar bu tam olarak işlevsel bir çalışma alanı diğerine bir hizmet herhangi bir içeriği sürükle ve bırak depolama alanı.

> ZeroPC Cloud Desktop için Oturum Aç

Cloud Navigator

Sizin İçerik Navigator
Bulutu

ZeroPC Cloud Navigator Uygulaması kullandığınız hangi hizmetleri ne olursa olsun kullanıcının bulut tüm içeriği erişmek için birleşik, kolay ve güvenli bir şekilde verir. Cloud Navigator anlık arama ile, kullanıcının tüm içerik, bulmak yönetmek, erişim ve paylaşım için kolay on-the-go doğrudan cep telefon ya da tablet gelen, tek bir ZeroPC giriş ile. Tarama ve birçok farklı bulut hizmetlerinden içerik bulma kolay olmamıştı. App iPad, iPhone, Android Tablet ve Android Telefon mevcuttur.

Için> İndir ZeroPC Cloud Navigator iPhone , iPad ya da Android

iPhone

Toplamak, bilgileri ve paylaş
Sizin Foto Anlar

ZeroPC Foto Bağlan fotoğraflarını birden fazla cihaz ve yerlerde dağınık olunca tüketicilerin karşılaştıkları sorunları çözmek için güçlü bir fotoğraf yönetim aracı sunar. ZeroPC Foto Connect kolay agrega insanların, yönetmek ve cep telefonlarında ve Facebook, Flickr, Picasa, Photobucket, Evernote, Dropbox, SkyDrive, Instagram gibi hizmetleri saklanan tüm fotoğrafları paylaşmak için yapmak için bir tek site çözüm sağlar Kutu ve SugarSync.

> İndir ZeroPC Foto Bağlan

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Haziran 25, 2013 by in Bilgisayar, Donanım, Güncel, Program, Uncategorized, Yararlı Site, Yeni Ürünler and tagged , , .
%d blogcu bunu beğendi: