paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Zaman Kapsülünün ”Mail” Haline Dönüşmüş Hali,

qrcode

Gelecek ‘te elinize geçmek üzere kendinize mail atmak istermisiniz,Bazılarımız ne saçma diyebiliriz,bir nevi elektronik günlük olarak düşünürseniz yazcaklarınız gelecekte sizi güldürebilir,veya ne hayal ediyordunuz ne oldu gibi düşünebilirsiniz,deftere falan yazsanız zaman içinde kaybolur,mail öyle değilmuhakka elnize geçer okursunuz,o zaman farklı yorum yapabilirsiniz.

En kötüsü vefat edenlerin adresine kendi mailleri gelince yakınları çok üzülür,en kötü yanı bu,çünki yarına çıkmaya garantimiz yok.

Yine de güzel bir çalışma olmuş,yaklaşık iki sene evvel falan bu sayfalardan çok vardı çoğumuz gelecekte elimize geçsin diye bir şeyler karalamışızdır.

Bir nevi ”Zaman Kapsülü ”,detaylar BU SAYFADA

Adresinize gönderdiğiniz mail için aynı gün size bir onay maili geliyor,sonrasını unutun ta ki yazdığınız mail belirlediğiniz tarihte elinize geçene kadar,yapılacaklar çoğaltılır,çocuklarınıza bugunu anlatırsınız ,günü gelince geçmişi gülerek yad edersiniz sevdiklerinizle dilerim üzüntü sıkıntı içinde ggelecekteki maili okumazsınız.

2013-08-05_1244

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Ağustos 5, 2013 by in Bilgisayar, Donanım, Fotograf, Güncel, Program, Yararlı Site, Yeni Ürünler.
%d blogcu bunu beğendi: