paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Yüzünüz Şifreniz Olsun İstermisiniz..?

2013-09-15_1248

Bilgisayarlarınızın yüzünüzü görererk açılmasını istermisiniz …?

Bunu en kolay bir şekilde KEYLEMON YÜZ TANIMA YAZILIMINI ücretsiz olarak indirip virüs taramasından sonra kurarak yapabilirsiniz.

2013-09-15_1249

***İlk olarak yazılımı indirin,yazılımın sonunda bitti/finish tuşunu tıklamadan önce ”Run Key Lemon and CreateMy Face Model Now” yazan yerin işaretli olduğunu kontrol edin..

***Ardından Key Lemon yazılımı web kameranızı çalıştıracak ve açılışta kullanılacak portreniz için gözleme başlıyacaktır.

***Ekranda kendinizi görünce portreniz için istenen ebetları ayarlayın görüntünüz üzerinde ,yeterli görünüm ayarlanıınca ”Create a new face model” blümünü işaretleyin,

***Ayarlar bittikten sonra nasıl göründüğünüzü ön izleme bölümünden bakın,kıpırdarsanız yazılım kırmızı işaret verir tekrar yeşile dönünceuye kadar görüntünüzü bozmadan bekleyin,

***Fotografınız için bir model seçin ve isminizi kayıt edin,pek çok görüntü elde edilen yazılım bir tanesini yani en çok beğendiğinizi seçmenizi istiyor ve onu saklıyor.

***Fotograf seçerken istenen parola bölümüne şifrenizi girip işlemi okeyleyin,finis/bitti yazan yere tıklayın.

***Bilgisayarınızı kapatıp ,tekrar açın bence bu işlemlerden sonra giriş ekranı değişecek,kameranızın görüş alanına girerseniz bilgisayarınız anında açılma işlemine başlıyacaktır.

***Ücretsiz sürümü size yetecek bence,isterseniz daha üst yazılımını satında alabilirsiniz.

Sizden bunu duyan pek arkadaşınız ,dostunuz bu key lemon /yüz tanıma yazılımını kesinlikle kullanacaktır.

2013-09-15_1249_001

Bu yazılım hakkında pek çok ünlü bir kaç şey karalamışlar onlarıda ekleyeyim istedim,

  • Güvenli kimlik doğrulama alanında da faaliyet gösteren bir şirket olarak, sürekli piyasadaki en iyi yüz tanıma tedarikçi arıyoruz. KeyLemon ile bizim mevcut ürünlerin içine entegre etmek çok kolay, güçlü ve güvenilir bir yüz tanıma çözümü sunan ideal bir ortak bulundu.

    Werner Blessing, CEO’su Biometry.com

******Biz şirket erişim yönetimi sorunlarla karşı karşıya olduğunu biliyorum. Çalışanlar giderek daha güçlü parola ilkeleri ile çok sayıda parolayı hatırlamak bekleniyor. Yeni ESPRIMO X Hattı ile, Fujitsu kamera modülü kullanan uygun güvenlik sağlar entegre yüz ve ses teknolojisi sunabilmektedir – tek ihtiyacınız bir standart web kamerası ve mikrofon.

Dieter Heiss, Başkan Yardımcısı İşyeri Sistemleri Fujitsu Technology Solutions

************Masaüstü ve mobil çözümler için yüz tanıma için doğru teknoloji ortağı için uzun bir ara sonra, bizim ideal bir ortak olarak KeyLemon tespit. Biz uzun ve verimli bir ilişki içinde KeyLemon ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Humberto López Gallegos, Genel Müdür, Ingressio

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Eylül 15, 2013 by in Bilgisayar, Donanım, Fotograf, Güncel, Program, Uncategorized, Yararlı Site, Yeni Ürünler and tagged .
%d blogcu bunu beğendi: