paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

En İyi , Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımları,

2013-09-19_0854

Windows için  En İyi  ve Ücretsiz Video  Düzenleme Yazılımları,

1) Lightworks :  gerçek bir film yapma tüm yeteneklere sahiptir Onun bir güç dolu video düzenleme aracı,. Zaten Batman ve Mission Impossible gibi film yapmak için kullanılmıştır ediyor.

Bedava Video Düzenleme Yazılımı - Windows için 19 En İyi Video Editörler

Zaman çizelgesi, multicam desteği gibi özellikler, gerçek zamanlı ve kırpma araçları etkileri başka bir yazılım daha yol iyidir. Istenen sonuçları elde etmek için önce ama, iyice belgelere geçmesi ona bağlı bir öğrenme eğrisi ihtiyacı vardır.

2) Windows Movie Maker 2.6 :Microsoft yüklenebilir Movie Maker sürüm 2.6 yaptı, ve Windows Vista ve Windows 7 hem de çalışır. Ileri düzey kullanıcılar muhtemelen daha gelişmiş video düzenleme programı kullanırken, hiç bu Movie Maker ortalama ev kullanıcısı için mükemmel, tam özellikli bir seçenektir inkar var.

Windows Movie Maker 2.6 indir

3) VirtualDub : VirtualDub GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) altında lisanslı 32-bit ve 64-bit Windows platformlarında (98/ME/NT4/2000/XP/Vista/7) için bir video yakalama / işleme programı vardır. Bu Adobe Premiere gibi genel amaçlı bir editörün düzenleme gücüne sahip, ama video üzerinde hızlı lineer işlemler için geliştirilmiştir. Bu çok sayıda dosya işleme için toplu işleme yetenekleri ve üçüncü taraf video filtreleri ile uzatılabilir. O (yazma) MPEG-1 okunur ve BMP görüntü setleri işleyebilir rağmen VirtualDub ağırlıklı olarak, işleme AVI dosyaları yönelik olduğunu.

Virtual Dub

4) T @ b ZS4 Video Editor : ZS4 Video Editor indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Bu medya türleri çeşitli birleştirmek için bir tesis ile medya uzmanları sağlamayı amaçlamaktadır video düzenleme ve kompozisyon yazılımı (şu anda fotoğraf, video ve ses dosyaları) birine veya daha fazla çıktı dosyası s.

sekmesi zs4 video editörü

5) Wax : Wax yüksek performanslı ve esnek video birleştirme ve özel efektler yazılımıdır.Wax için fikir her time.Wax 2D ve 3D özel efektler oluşturabilir ve iki modda çalışabilir kolaylığı ile rüya video dizisi oluşturmak, böylece video birleştirme ve etkileri çok amaçlı genel ve esnek olmaktır – bir bağımsız olarak ev kullanıcıları / yeni başlayanlar için itiraz ve video editörleri / profesyonel editörler için daha yararlı olacaktır NLEs bir “plug-in” olarak olacaktır uygulama.

balmumu

6) CineFX Jashaka : CineFX bir çevrimdışı çalma, düzenleme, kodlama, animasyon ve masaüstünüzde profesyonel dijital medya oluşturmanıza olanak sağlar Jahshaka teknolojisine dayalı görsel efektler araçtır. Hollywood gişe rekorları kıran film ve özel efektler oluşturmak için kullandığı araçlarını kullanın.

CineFX Jashaka

7) Blender : Blender GNU Genel Kamu Lisansı altında tüm önemli işletim sistemleri için açık kaynak 3D içerik oluşturma paketi vardır. Bu güçlü, çok amaçlı düzenleme / kompozisyon ve modelleme aracı biridir. Bu araç, 3D grafik, ses efektleri, özel efektler eklemek ve çok daha fazlası, düzenlemek oluşturmanıza olanak sağlar.

8) Avidemux : Avidemux görevleri filtreleme ve kodlama, basit kesme için tasarlanmış bir video editörüdür. Bu codec kullanarak çeşitli, AVI, DVD uyumlu MPEG dosyaları, MP4 ve ASF gibi birçok dosya türlerini destekler. Görevler projeleri, iş kuyruğu ve güçlü komut dosyası kullanılarak otomatik hale getirilebilir.

avidemux

9) Moviestorm : Moviestorm tüm yetenekleri için yazılım uygulaması yapmak tam bir 3D film. Film ilgi çizgi film, suç, müzik, korku vb olsun, bu yazılımı kullanarak harika animasyon efektleri oluşturabilirsiniz.

Film Fırtına

10) Movica : Movica sadece film dosyalarını düzenlemek için bazı iyi programlar kullanan bir grafik kullanıcı arayüzü. Vurgu bir hayli kolay düzenleme işi yapmak için klavye kısayolları yerleştirildi. Temel olarak, bu VirtualDub olmaz filmlerin tür düzenleme içindir. V-Dub öncelikle bir AVI editörü, Movica. Wmv,. Flv,. Rm ve. Mpg dosyaları üzerinde çalışacak. Bu Virtualdub daha daha çok yönlü hale getirir.

Movica

11) Video Spin : VideoSpin, Studio dayalı ücretsiz editörü, en özgür video araçları ile karşılaştırıldığında oldukça lanetlemek iyi bir iş yok. Bu ödenen yazılımların nitelikleri maç ama oldukça kolay temel düzenleme ve çıkış film gerçekleştirmez.

Video dönüş

12) AVIedit : Bu ​​çalışmak için harika bir araçtır AVI dosyaları.. Ne olursa olsun küçük bir yürütülebilir boyutu, bu avi editörü dijital video işleme sınırsız gücü sunar. AVIedit istediğiniz ne olursa olsun avi dosyalarını, özü çerçeveleri ve yapmak katılmak ve sağlar, split … gönderebilir, tek kare dakika başına (web kamera) seçeneği, geçici çözüm can sıkıcı 2 Gb dosya boyutu sınırı da dahil olmak üzere yolu sayısı, ile video yakalayabilir yazıcıya videolarınızı, ağır sıkıştırmak ve web sayfanıza gönderebilirsiniz.

avi düzenleme

13) Storyboard Pro Yazılım : Atom Learning’in ÜCRETSİZ Video Storyboard Pro öğretmenler, öğrenciler ve ev film yapımcıları video projeleri oluştururken önceden plan için bir araç vermek için tasarlanmıştır. Bu, çekim başlıklar ve planlı uzunlukları ve düzenlenmiş sipariş ile tam açıklamaları, girmek için özellikleri vurdu türlerini belirtir: Video, hala, ses, müzik, ya da başlıkları ve çok daha fazlası.

storyboard

14) AVI Giyotin : SolveigMM AVI Giyotin hızlı ve kayıpsız AVI düzenleme için ücretsiz bir video editörü. Bu ücretsiz AVI editörü, küçük akıllı, kullanımı kolaydır ve hiçbir kodlama / kod çözme süreçleri içerir. Senkron sorunu yok video / ses bozulması ve dışarı düzenledikten sonra ortaya çıkar. Herhangi bir boyut ve video / ses içeriğinin tüm AVI dosya türleri desteklenir.

avi düzeltici

15) Zwei-Stien Video Editor : Zwei-Stein 3.01 ücretsiz bir doğrusal olmayan, tahribatsız video birleştirme ve başka bir yerde kullanılamaz birçok gelişmiş özellik sunuyor düzenleme sistemidir. Zwei-Stein ile kadar seri zincirleme 64 etkileri ile 256 video, ses ve fotoğraf klipleri, her kadar düzenleyebilirsiniz. , Kırpma kaydırma ve özel efektler otomatik anahtar kare ile kolaydır.

zwei Stien video editörü

16) DVDVideoSoft Free : video ve ses dosyalarını düzenlemek için bir çok temel yazılım. Free Studio hangi demetleri DVD, video ve ses dosyaları ile çalışmak için DVDVideoSoft tüm özgür yazılım tek bir paket olduğunu. Bu ücretsiz yazılım ile farklı formatları arasında ve iPod, PSP, iPhone, BlackBerry ve diğer taşınabilir cihazlar için video ve ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz; DVD ve ses CD’leri yakmak ve rip, upload ve bilgisayar, iPod, PSP, video ve müzik indirmek iPhone ve BlackBerry, ses ve video dosyalarını temel düzenleme gerçekleştirin.

dvdvideosoft

17) AviTricks Video Editor : AviTricks gerçek zamanlı önizleme ile bir doğrusal olmayan, tahribatsız AVI video editörüdür. Bu kesim ve kolay görüntüleri katılmadan yapar ve ayrı ayrı ya da kombinasyon halinde kullanılabilir ayarlanabilir yerleşik etkileri geniş bir aralığı kapsar. (Etkileri, erir ayna görüntüsü, sepya, iris etkileri, kaybolur, TV-shop ve çok daha fazlasını içerir.) Önizleme ekranında yanı sıra, üzerinde çalıştığınız video da bir zaman çizelgesi ve bir ağaç yapısı açık ve grafiksel temsil edilmektedir. Bu alanların her ikisi de çalışmak aktif ve kolaydır.

AviTricks

18) DVD Bıçak : DVD Knife DVD en DVD klipleri ayıklamak için basit bir araçtır klipleri sadece VOB formatında saklanacaktır.. “Sonunu seçin” – – “Kaydet” Bu sadece üç adım yani “başlangıç ​​seçin” klip ayıklamak, böylece basit birkaç seconds.Its uzun VOB klipleri ayıklamak için yeteneğine sahiptir kendi kategorisinde en basit ve en hızlı bir araçtır.Bunun için sevdiğiniz film or ayrı olarak depolanır filmi sahneleri olsun. Bu, Windows XP ile uyumludur. Bu küçük ücretsiz araç o gelecekte Vista veya 7 için gelecek umuyoruz.

dvd bıçak

19) Mewa Film : Bu ​​video dosyalarını yatay kapalı koydu görüntülerin bir dizi olarak gösterilir montaj (bu isim değişebilir) adı verilen, bir doğrusal olmayan düzenleme aracıdır. Video dosyaları daha sonra monte edilmiş ve “sürükle ve bırak” ve “Rubberband seçimi” olarak sezgisel eylemleri kullanarak Cuted edilebilir.

mewa filmi

( Bu yazıyı netten araştırarak çeşitli sayfalardan topladım )

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Eylül 19, 2013 by in Bilgisayar, Donanım, Fotograf, Güncel, Program, Uncategorized, Yararlı Site, Yeni Ürünler and tagged .
%d blogcu bunu beğendi: