paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Samsung Galaxy Note 2 ‘ye Android 4.3 nasıl kurulur,(N7100XXUEML3 )

Samsung Galaxy Note 2 ‘ye Android 4.3 nasıl kurulur,diye BU Sayfada güzelce yapılacaklar işlemleri sırasıyla anlatmışlar.

Belirli modeller için yapabilirsiniz diyerek seri numaralarınıda eklemişler.Yalnız bu işlemlere yabancı iseniz lütfen cihazınız ile oynamayın ve sakın denemeyin.

Bilen ve anlayan arkadaşınız var ise işe girişin,sorumluluk almak istemem.

Ya da en iyisi yayınlanacak tarihi bekleyin,ben bu açıklamayı gördüm Google çeviri kullanarak paylaşmak istedim,orijinal olarak ana sayfasında görebilirsiniz.

 

Çeviri aynen aşağıdaki gibidir,

Samsung, yeni stok firmware Galaxy Note 2 uluslararası varyantı için, Android 4.3 Jelly Bean dayanmaktadır N7100XXUEML3, inşa dışarı haddelenmiş vardır.Update Over The Air güncelleme olarak ve Samsung Kies sunucusu üzerinden Güney Asya ülkelerinde kullanıcılar için kullanılabilir.

N7100XXUEML3 Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Galaxy Note 2 için kullanılabilir.

N7100XXUEML3 Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Galaxy Note 2 için kullanılabilir.

Firmware ayrıntıları

PDA: N7100XXUEML3

CSC: N7100OLBEML1

MODEM: N7100XXUEMK1

Sürüm: Android 4.3 Jelly Bean

9 Aralık: Tarihi Yapı

Resmi yöntemlerden birini kullanarak kendi cihazları güncellemek ve elle kendi cihazları güncellemek isteyen başarısız olanlar bizim adım adım kılavuzu takip edebilirsiniz. N7100XXUEML3 firmware unbranded versiyonu gibi herhangi bir kilidi GT-N7100 ünitesi monte edilebilir.

IBTimes İngiltere bu cihaza herhangi bir hasar için sorumlu olmayacak okurlarına hatırlatıyor. Kullanıcılar ayrıca onların yakışıklı gereksinimleri aşağıdaki dizi karşılamak doğrulamak için tavsiye edilir.

Ön Koşul

1) takın USB Sürücüsü  bilgisayar ile Android cihaz bağlamak için Samsung Galaxy Note 2 için.

2) bilgisayar ile bağlamak için telefonda USB hata ayıklama modunu etkinleştirin ve onunla Android SDK kullanabilirsiniz. [USB hata ayıklama modunu etkinleştirme >> Ayarlar Geliştirici Seçenekleri gidin.]

3) öğretici olarak bir yedek oluşturmak, telefonun tüm verilerini silip muhtemeldir. Cihaz gibi herhangi bir özel kurtarma sahip ise CWM / TWRP kullanarak kurtarma sonra veri yedekleme yüklü.

4) Android cihaz kapanır nedeniyle yükleme işlemi, bu cihaza zarar verebilir aküyle eksikliği durumunda. Bu nedenle, Not 2% 80 batarya şarj yukarıda olmalıdır.

5) cihaz fabrika kilidi ve belirli bir taşıyıcıya kilitli olmamalıdır.

6) Telefon resmi firmware yüklemesi ile özel ROM kaybedersiniz. Ayrıca, özel kurtarma stok kurtarma ile değiştirilecektir.

Resmi firmware yüklendikten sonra 7) aygıtı artık köklü bir sürüme ait olacaktır.

8) XXUEML3 Android 4.3 Jelly Bean stok firmware Samsung Galaxy Note GT-N7100 2 ile çalışır. Herhangi bir yanlış varyant kudreti tuğla cihazı bu yanıp sönen olarak, gezinme tarafından Not 2 model numarasını doğrulamak Ayarlar>>  cihaz Hakkında >>  Model numarası .

Galaxy Note 2 N7100 üzerinde N7100XXUEML3 Android 4.3 Jelly Bean nasıl yüklenir

Adım 1: indir N7100XXUEML3 Android 4.3 Jelly Bean  [Alternatif Linkbilgisayara Galaxy Note 2 için]. Bazı diğer dosyalarla birlikte bir. Tar.md5 dosya almak için winrar/7zip/winzip veya başka bir çıkarma aracı kullanarak firmware zip Özü

Adım 2:  indir Odin3 v3.07 . Almak için Odin zip Özü Odin v3.07.exe içinde

Adım 3:  Run Odin3 v3.07.exe Yönetici olarak

Adım 4: Galaxy Note 2 kapatın. Telefonu yerleştirin İndir Mode  tuşunu basılı tutarak Cilt Aşağı  ve Güç bir ikaz üçgeni ekranda olan bir inşaat Android robot simgesi kadar birlikte düğmeleri. Şimdi basın Volume Up  İndir Mode girmeye devam girmek için tuşuna

Adım 5: it İndir Mode iken USB kablosunu kullanarak telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Başarılı bağlantısı ile gösterilir Eklendi  Odin mesajı ve aynı zamanda kimliği biri: COM kutusu COM port numarası ile açık mavi dönecek.

Not:  Eklendi mesajı görünmezse, bilgisayarın arka tarafında bulunan bir USB bağlantı noktasını deneyin. Odin hala telefonu tanımak için başarısız olursa o zaman USB sürücüsünü yeniden yükleyin.

Adım 6: Odin yılında çıkarılan dosyaları seçin N7100XXUEML3 zip

a) tıklayın PDA  düğmesine ile dosyayı seçin . tar.md5  uzantısı

b) tıklayın Telefon  düğmesine ile dosyayı seçin MODEM kendi adına

c) tıklayın CSC  düğmesini ile dosyayı seçin CSC kendi adına

d) tıklayın PIT düğmesini seçin . pit  dosyası

Not : Bu ​​tür içerik bulunamadı değilse son üç geçiyoruz.

Adım 7:  Enable Auto Reboot  ve F.Reset Zaman  Odin penceresinde onay kutularını. Ama emin Re-Partition  . pit dosyası kullanıldığında sadece onu seçin, seçenek işaretli

:-8 Adım  Çift çek herşeyi ve tıklatın Başlat  yüklemeyi başlatmak için Odin düğmesini

Adım 9:  Yükleme işlemi tamamlandığında, telefon yeniden başlatın ve yakında olacak PASS Odin üstündeki sol-en kutusunda yeşil arka plan ile mesajı görünecektir. Bilgisayar ayırmak için telefondan USB kablosunu çıkarın

Galaxy Note 2 artık Android 4.3 dayalı yeni N7100XXUEML3 stok sürüme güncelleştirilmesi gerektiğini. Gidin cihaza Hakkında Ayarlar >>  yakışıklı üzerinde çalışan yeni yazılım sürümünü doğrulamak için.

Sorun giderme

Galaxy Note 2 (adım-9 sonra) animasyon veya Samsung logosu önyükleme takılıyor sonra gitmek kurtarma modunda  tuşunu basılı tutarak Volume Up ve Güç  birlikte düğmeleri. Perform veri Wipe / Fabrika Reset ve önbellek bölümü silin . Şimdi seçerek telefonunuzu yeniden Şimdi sistemi yeniden başlatın  kurtarma menüsünden. Kurtarma modunda kullanımı Ses  tuşları seçenekleri arasında gezinmek için Güç  herhangi bir seçeneği seçmek için düğmeye. Ama silme görevi yerine cihazın dahili belleği silecektir.

[Kaynak: Android Honai ]

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: