paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Opera Max Türkiye Kullanıcısının Beğeni ve Kullanımına Sunuldu

2014-08-17_2003

 

Teknoloji artık veri kullanımlarını nasıl arttırırız ,akıllı cihaz kullananlara ödemelerinde nasıl yardımcı oluruz diye düşünüp ,yeni proje yaratma peşindeler.

Bunun sonucunda en çok kullanıcı dostu uygulamalarda akıllı cihazlara indirilip kullanılacak…

En son örnek olarak OPERA-MAX  mobile uygulamasını kullanıma sundu.

Kendi tanıtımlarında öne aşağıdaki bilgiyi çıkarmışlar,

Internet paketinizi %50’ye kadar daha verimli kullanın.*

 

Opera Max, telefonunuzdaki uygulamaların neredeyse tamamında video ve fotopraflarınızı sıkıştıran bir veri kazancı uygulamasıdır. Veri kotanızı ücret ödemeden %50’ye kadar artırın.*

Opera Max beta

Sınırları kaldırın

Opera Max, Internet paketinizi daha verimli kullanmanızı sağlamak amacıyla telefonunuz için geliştirilmiş bir veri sıkıştırma uygulamasıdır.*

Telefonunuzu istediğiniz gibi kullanın

3

Telefonunuzdaki küçük uygulamalar, siz farkında olmadan veri kullanıyor olabilir. Opera Max, uygulamaların veri tüketimlerini takip etmenizi ve telefonunuzda gerçekleşen işlemleri özetleyerek hangi uygulamanın ne kadar veri kullandığını ve ne kadar ne kadar tasarruf ettiğinizi öğrenmenizi sağlar.

Maliyeti yüksek verileri otomatik olarak algılar

2

Maliyeti en yüksek verileriniz için tasarruf sağlıyor, ücretsiz olduklarında ise karışmıyoruz. Opera Max, yurt dışında, mobil veri kullanarak internette dolaştığınızı tespit eder ve uygulamaların yüksek maliyetli verileri kullanmalarını engeller. Mobil verileri kullanan uygulamaları kolaylıkla engelleyebilir ve yalnızca Wi-Fi kullanımı için sınırlandırabilirsiniz.

Kişisel gizliliğinizi koruyun

4

Opera Max güvenli bağlantılar üzerinden. Daha fazla bilgi edinmek için, SSS ‘a göz atarak Opera’nın nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz. E-posta, bankacılık ya da diğer güvenli uygulamalarınızın güvenliği konusunda artık endişeniz olmasın.

Opera Max, önemsiz kısımlarını ayırarak fotoğraf ve videoların boyutlarını küçültür. Video kalitesinde çok az kayıpla internet paketinizden tasarruf eder ve böylece daha fazla Vine veya daha fazla Instagram kullanabilirsiniz.

Her şey video ile ilgili

1

Vine, Instagram, YouTube… adını siz koyun — Artık her şey video ile ilgili. Video, çok fazla veri aktarımına, çok fazla veri aktarımı da daha fazla maliyete neden olmaktadır. Videoların boyutunu düşürüyoruz. 10 MB’lık bir videoyu 3 MB’a indirebiliyoruz. Bu sayede hem videoların telefonunuza yüklenme zamanı azalacak, hem de daha fazla video izleyebileceksiniz.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Ağustos 17, 2014 by in Uncategorized.
%d blogcu bunu beğendi: