paylaşım (necil)

TEKNOLOJİ -ÜCRETSİZ YAZILIMLAR

Hayatınızı kolaylaştırmak için HTML5 uygulamaları ….

2015-11-06_0716

Bu kullanışlı HTML5 araçları web tasarımları  ve geliştirme için çeşitli alanlarda  sizlere yardımcı olacaktır.

HTML5 uygulaması özellikle yeni ve tecrübesiz web tasarımcıları için, göründüğü kadar basit değildir.

Ne yetenekli ne de amatör web geliştiricileri veya tasarımcıları  HTML5 araçları olmadan etkili çalışabilir.

İnanılmaz derecede modern web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için en önemli ve en iyi HTML5 araçların listesini paylaşmak istedim.

 1. Adobe Dreamweaver

  Dreamweaver Resim- Ben Programcı değilim
  Dreamweaver
  Dreamweaver hala büyük bir HTML5 aracı

  Bu duyarlı web sitesi tasarımı için en çok kullanılan HTML yazma aracıdır. Bu görsel tasarım yüzeyi ve bir kod editörü birleştirir. Birlikte ücretsiz HTML5 Paketi uzantısı ile bu aracı web geliştiricilerin kolayca çeşitli masaüstü ve mobil platformlar için HTML5 içerik oluşturmak teslim ve optimize etmek için izin daha fazla seçenek sunar. DreamweaverAdobe Creative Cloud bir parçası olarak kullanılabilir 2.015 aylık 19,99 $ ‘dan başlayan planları ile.

 2. BlueGriffon

  bluegriffon -Ben Programcı
  İyi bir ücretsiz bir alternatif Dreamweaver

  Bu kaynak kodu ve WYSIWYG önizleme arasında geçiş sağlayan HTML5, iyi bir ücretsiz bir WYSIWYG içerik editörü. Web belge başka bir editör ile oluşturulur bile BlueGriffon, ithalat tanımak ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz yardımcı olacaktır. Araç aynı zamanda kod doğrudan HTML5 ses ve video elemanlarını ekleyebilirsiniz.

 3.   

  Bootstrap

  Önyükleme - Ben Programcı değilim
  Bootstrap ücretsiz ve açık kaynak

  Bootstrap web siteleri ve web uygulamaları oluşturmak için ücretsiz ve açık kaynak araç kiti ve çerçevedir. Bu HTML ve sunduğu CSS tabanlı tasarım şablonlarını  kendi ihtiyaçlarınıza uyarlayabilirsiniz. Başka bir alternatif benzer çizgiler boyunca olan HTML5 Demirbaş,olduğunu.

  Aracı büyük bir tipografi elemanları, formlar, düğmeler, navigasyon, yanı sıra isteğe bağlı JavaScript uzantıları ile web tasarımcıları sağlar. HTML5 doctype geçmek için, sadece tüm projelerin başında eklemeniz gerekir.

 4. Freemake Video Converter

  Ben Programcı değilim tuşlayın- Freemake

  Bu ücretsiz video dönüştürücü web geliştiricileri HTML5 hazır bir video oluşturmanıza yardımcı olacaktır. MP4 / H.264, Theora / OGG, VP8 / WebM: Herhangi bir masaüstü video veya DVD üç HTML5 uyumlu formatları dönüşebilir. Ihtiyacınız olacak tüm sunucunuza sonuçlandı video yüklemek ve web sayfanızın üzerine aracı sağlayan embed kodu kopyalayıp yapıştırın-etmektir. Yani YouTube veya Vimeo gibi kamu video hizmetleri in-house, video barındırma tercih web sitesi sahipleri için ideal bir çözümdür.

 5. Google Swiffy

  Google Swiffy - Ben Programcı değilim
  Swiffy ile bir anda HTML5 SWF dönüştürün

  Bu, Google Developers sitesinde ücretsiz olarak temin HTML5 dönüştürücü basit Flaş olduğunu. SWF dosya yükleyebilir ve Swiffy dönüştürmek olacak ve bir önizleme ve yeni HTML5 dosyasını indirmek için bir bağlantı içeren geri göndermek. Bu araç ile, web geliştiricileri Flaş desteklenmez mobil cihazlarda, kullanıcılara ulaşabilir.

 6. HTML5 Maker

  HTML5 makinesi görüntü -Ben Programcı
  HTML5 Maker ile etkileşimli unsurları ekle

  Bu araç sayesinde web geliştiricileri ve tasarımcıları yardımıyla kendi web etkileşimli öğeler eklemek için yapar  HTML,CSS3,animasyonve JavaScriptleri  bu  araç ile, müthiş bir interaktif bannerlar, animasyonlar, slayt gösterileri oluşturabilir.

  Tüm konular ve boyutlarda ve müthiş clipart koleksiyonunun birçok hazır şablonlar vardır.Ücretsiz bir hesap ile, üzerinde bir filigran tek animasyon oluşturabilirsiniz. Prim planları 4,99 $ aylık başlar.

 7. Sublime Text

  yüce metin görüntü -Ben Programcı
  Sublime Text büyük çok amaçlı bir metin editörü

  Bu basit ama güçlü bir kod için gelişmiş bir metin editörü ve biçimlendirme. Ama sadeliği sadece yüzeyde olduğunu. Sadece biraz kazmak ve eğer yerleşik eklentileri, akıllı otomatik tamamlama hileler ve daha bulmak mümkün olacak. Buna HTML5 sözdizimi ve parçacıkları eklemek için, yüklemeniz gerekir HTML5 paket indirilebilir  ve ücretsiz olarak değerlendirilebilir, ancak 70 $ lisansı devam eden kullanım için satın alınmalıdır. Hazırlayanlara çok teşekkürler 🙂

.

Reklamlar

2 comments on “Hayatınızı kolaylaştırmak için HTML5 uygulamaları ….

 1. Kerem Deniz
  Mart 14, 2016

  Merhaba, HTML5 Maker ile yaptığım banner’daki HTML5 Maker yazısını nasıl silebilirim ?

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bilgi

This entry was posted on Kasım 6, 2015 by in Uncategorized.
%d blogcu bunu beğendi: